Alkomat Promiler ALP-1 Lite z 5 letnią Gwarancją

Nowy produkt

Alkomat ALP-1 Lite - Precyzyjne i profesjonalne urządzenie od Promiler. Wyjątkowa dokładność dzięki sensorowi elektrochemicznemu!

Więcej szczegółów

1 199,00 zł brutto

Więcej informacji

Alkomat PROMILER ALP-1 Lite - profesjonalny wybór dla Twojej firmy


Wybierając u nas alkomat PROMILER ALP-1 Lite, masz pewność, że otrzymasz urządzenie skalibrowane w dniu wysyłki. Jesteśmy zaopatrzeni w niezbędne zaplecze serwisowe do dokładnej kalibracji alkomatów.


Dodatkowo, do każdego zakupu alkomatu na firmę otrzymasz GRATIS wydrukowany przykład wzoru regulaminu badania trzeźwości pracowników wraz z najczęściej zadawanymi pytaniami i ich odpowiedziami.


Alkomat PROMILER ALP-1 Lite jest zaawansowanym alkomatem elektrochemicznym. Jego niezawodność i precyzja sprawiły, że jest on wykorzystywany przez służby mundurowe i policję w kraju i za granicą. To urządzenie stworzone dla wymagających użytkowników.
Alkomat wyposażony jest w bardzo dokładny sensor elektrochemiczny w technologii QMol 4.0. Dzięki niemu, z dużą precyzją wykrywany jest alkohol w wydychanym powietrzu. Zakres pomiarowy obejmuje od 0 do 5 promili, a dokładność wynosi 0,05‰. Czujnik cechuje się długą trwałością, co skutkuje koniecznością kalibracji raz do roku lub co 1 500 pomiarów.


Obsługa alkomatu odbywa się w języku polskim. Dostępne są 2 tryby aktywne i 2 pasywne pomiaru. Oprócz standardowych badań, możliwe jest także kontrolowanie osób, które nie mogą lub nie chcą dmuchać, oraz bezdotykowe badanie pojemników z płynami. Za pomocą dedykowanego oprogramowania i przewodu USB (dostarczonego w zestawie) alkomat można podłączyć do komputera. Dodatkowo, istnieje możliwość zakupu małej, przenośnej drukarki.

Wszystkie niezbędne akcesoria oraz alkomat dostarczane są w niewielkiej, twardej i wytrzymałej walizce, co ułatwia przechowywanie i transport.

Przez pierwsze 12 miesięcy od daty zakupu zapewniamy Darmową kalibrację alkomatu.

Wystarczy wysłać urządzenie na nasz adres, a my przeprowadzimy kalibrację, aby zapewnić jego ciągłą dokładność. Pamiętaj, że zgodnie z zaleceniami, kalibrację warto powtarzać co 12 miesięcy lub co 1500 pomiarów.
Dokonując zakupu alkomatu PROMILER ALP-1 Lite, inwestujesz w profesjonalne narzędzie, które pomoże Ci utrzymać bezpieczeństwo i zgodność z przepisami w Twojej firmie.


Specyfikacja techniczna
Zasilanie: 2 x bateria AA 1.5V alkaliczna
Zakres pomiarowy: 0.00-5.00‰
Sensor: elektrochemiczny QMol 4.0
Wymagana kalibracja: co 12 m-cy lub 1500 pomiarów
Wymaga ustnika: tak
Waga bez baterii: 134 g
Wymiary (szer/wys/gł): 65 x 130 x 34 mm


W zestawie
- Alkomat Promiler ALP-1 Lite
- Świadectwo kalibracji (w przypadku zakupu na firmę)
- Ustniki wielokrotnego użytku 5 szt.
- Lejek do badań przesiewowych
- Baterie alkaliczne AA 2szt.
- Kabel USB do podłączenia alkomatu z komputerem
- Oprogramowanie do PC (do pobrania ze strony producenta)
- Estetyczna walizka na alkomat
- Etui na alkomat
- Pasek zabezpieczający na rękę
- Instrukcja w języku polskim
- Paragon, na życzenie faktura
- Karta gwarancyjnaOpinie

Napisz opinię

Alkomat Promiler ALP-1 Lite z 5 letnią Gwarancją

Alkomat Promiler ALP-1 Lite z 5 letnią Gwarancją

Alkomat ALP-1 Lite - Precyzyjne i profesjonalne urządzenie od Promiler. Wyjątkowa dokładność dzięki sensorowi elektrochemicznemu!